Velký zpěvník - píseň

Kategorie: Folk

prehravatkytara/piano

Vášníkové - Učitelka

Interpret/autor: Patrik Koloděj 

Moje učřitelka je už navětvi a my žáci jsme z ní v nebi. ty příklady co nám dává já nespočítám ani zamlada. Nemá to žádnou logiku protože mě nachá ve v styku z matematikou. 
 
R: 
Učitelky jsou sprostý dávají nám pěsti do žaludku si to určřují protože mi je prostřelí já nevím co jsou zač nějaký krávy no to dělaj co bude se muset dělati moje máma přestat chlastati. 
 
Co si asi pomyslí když si tohle dovolují ale já mám také své city budu si na ně hrát snad se přestanou prát. 
 
R.: 
Učitelky jsou sprostý........2x 

Do databáze přidal Vášníkové - 18.06.2016.
Nejsou akordy, nelze transponovat.
Než začnete přispívat do diskuze:
Nekomerční projekt www.velkyzpevnik.cz je otevřený zpěvník, do kterého přispívají někteří uživatelé zápisem písní tak, jak je hrají oni sami pro vás ostatní uživatele. Zápis proto nemusí odpovídat tomu, jak píseň zní v originálu od původního interpreta. Pokud máte dojem, že je zápis špatný, opravte jej (pokud na to máte). Zdržte se laskavě vulgárních komentářů, kritizujících snahu jiných.
Zpěvník umožňuje v Internet Exploreru přehrávání akordů na kytaru nebo piáno. Notový zápis, MP3 ani MIDI soubory zde volně ke stažení nenajdete, projekt nepodporuje nelegální činnost tohoto druhu. Stejně tak projekt neuvažuje o podpoře placeného legálního stažení, tuto službu hledejte na jiných komerčně zaměřených serverech.
Přidat komentář:
jméno:
nadpis příspěvku:
komentář:
nevyplnovat: opatreni proti komentarovemu spamu - nevyplnujte pole
opatreni proti komentarovemu spamu - pokud toto pole vidite smazte jeho obsah