Velký zpěvník - píseň

Kategorie: Folk

prehravatkytara/piano

Vášníkové - Láska je bůh

Interpret/autor: Patrik Koloděj 

Láska je bůh nic si nemusím přít protože vým že tady seš ty a já. Láska je bůh vím co chceš protože je tady hvězda nám známá. Já vým co chci můj dub je bůh ale nevím že ty a já budem si souzeni ooo. 
 
R: 
Moje lásko seš tak prima moje kotě budeš rozmazlená. 
Já vým co chceš no to ti dám rád. Budeš jako hřeb za to si můžu sám. 
 
Moje city sou souzeni a moje duše je hodně chitrá ale já jsem den ode dne blbější. Já nevím co si mám vůbec přát. Moje slza je mokrá jako trám. 
 
R.: 
Moje lásko.....2x 

Do databáze přidal Vášníkové - 18.06.2016.
Nejsou akordy, nelze transponovat.
Než začnete přispívat do diskuze:
Nekomerční projekt www.velkyzpevnik.cz je otevřený zpěvník, do kterého přispívají někteří uživatelé zápisem písní tak, jak je hrají oni sami pro vás ostatní uživatele. Zápis proto nemusí odpovídat tomu, jak píseň zní v originálu od původního interpreta. Pokud máte dojem, že je zápis špatný, opravte jej (pokud na to máte). Zdržte se laskavě vulgárních komentářů, kritizujících snahu jiných.
Zpěvník umožňuje v Internet Exploreru přehrávání akordů na kytaru nebo piáno. Notový zápis, MP3 ani MIDI soubory zde volně ke stažení nenajdete, projekt nepodporuje nelegální činnost tohoto druhu. Stejně tak projekt neuvažuje o podpoře placeného legálního stažení, tuto službu hledejte na jiných komerčně zaměřených serverech.
Přidat komentář:
jméno:
nadpis příspěvku:
komentář:
nevyplnovat: opatreni proti komentarovemu spamu - nevyplnujte pole
opatreni proti komentarovemu spamu - pokud toto pole vidite smazte jeho obsah