Velký zpěvník - píseň

Kategorie: Folk

prehravatkytara/piano

Kololadičkové - Životní příběh

Interpret/autor: Kololadičkové 

Tahle písnička je o životním příběhu teď spolu stojíme na břehu. Díváme se na vodu jak o plouvá přírodu. Stojím vedle tebe žralok plave vedle tebe. Je to nebezpečný zvíře už nám nikdo nepomůže. Volám o pomoc a teď už je noc. 
 
R: Já chtěl bych být na živu a obímat svojí peřinu. Peřina je teplá ta hezky hřeje půjdem spolu na koleje. 
 
Sluníčko nám svítilo bylo nám teplo na tělo. Šli jsme se vykoupat do vody a už rostli jahody. Jahody máme tůze rádi protože jsme kamarádi. Začínají vánoce už jsou tu zase poroce. Vánoce jsou svátky míru ve střeše máme díru. Táta jí nestihne opravit protože musí někoho popravit. 
 
R: Já chtěl bych být na živu a obímat svojí peřinu. Peřina je teplá ta hezky hřeje půjdem spolu na koleje. 

Do databáze přidal kololadickove - 29.11.2017.
Nejsou akordy, nelze transponovat.
Než začnete přispívat do diskuze:
Nekomerční projekt www.velkyzpevnik.cz je otevřený zpěvník, do kterého přispívají někteří uživatelé zápisem písní tak, jak je hrají oni sami pro vás ostatní uživatele. Zápis proto nemusí odpovídat tomu, jak píseň zní v originálu od původního interpreta. Pokud máte dojem, že je zápis špatný, opravte jej (pokud na to máte). Zdržte se laskavě vulgárních komentářů, kritizujících snahu jiných.
Zpěvník umožňuje v Internet Exploreru přehrávání akordů na kytaru nebo piáno. Notový zápis, MP3 ani MIDI soubory zde volně ke stažení nenajdete, projekt nepodporuje nelegální činnost tohoto druhu. Stejně tak projekt neuvažuje o podpoře placeného legálního stažení, tuto službu hledejte na jiných komerčně zaměřených serverech.
Přidat komentář:
jméno:
nadpis příspěvku:
komentář:
nevyplnovat: opatreni proti komentarovemu spamu - nevyplnujte pole
opatreni proti komentarovemu spamu - pokud toto pole vidite smazte jeho obsah